O nás

Apartmány LIANA sa nachádzajú v srdci Starého Smokovca vo Vysokých Tatrách, v novo postavenom rezorte, iba 140 metrov peši od zubačky na vrch Hrebienok a 3 minúty chôdze od železničnej stanice Starý Smokovec. GPS súradnice: 49.140542, 20.219474

Apartmány LIANA Hrebienok je ubytovacie zariadenie bez recepcie a obsluhujúceho personálu. Informácie o príchode a prevzatí kľúčov Vám poskytneme po rezervácii e-mailom. Apartmán LIANA C106 a Apartmán LIANA C107 sa nachádzajú na prvom poschodí, v pravej časti budovy, tzn. cez recepciu smerom do chodby vpravo, ďalej rovno cez dvoje prístupové dvere, na chodbe vpravo. Apartmán LIANA C206 sa nachádza na druhom poschodí, takisto v pravej časti budovy, tzn. cez recepciu smerom do chodby vpravo, výťahom alebo schodmi, na chodbe vpravo.

Na mieste sa nachádza detské ihrisko. V blízkom okolí sa hostia môžu venovať lyžovaniu. Ubytovanie Apartmán LIANA je vzdialené 11 km od Lomnického a Gerlachovského štítu. Letisko Poprad–Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 13 km.

Súčasťou každého Apartmánu LIANA je obývacia miestnosť s kuchynkou, spálňa a vlastná kúpeľňa. Spálňa je vybavená manželskou posteľou s dvoma nočnými stolíkmi a skriňou s množstvom odkladacích priestorov. Ďalšie odkladacie priestory, resp. skrine sa nachádzajú na chodbičke po vstupe do apartmánov. V obývačke je k dispozícii pohovka, ktorá je rozkladacia s kvalitným matracom na celoročné spanie pre dve dospelé osoby. Obývačka je vybavená TV a WiFi, ktoré Vám je k dispozícii zdarma. Súčasťou obývačky je plne vybavená kuchynka, pozostávajúca s chladničky s mrazničkou, drezom, varnou doskou, kanvicou a všetkými kuchynskými potrebami. Kúpeľňa pozostáva z priestranného sprchovacieho kúta, WC a umývadlom so zrkadlom. Teplotu v apartmáne je možné regulovať vlastným termostatom. Súčasťou každého Apartmánu LIANA je vlastný priestranný balkón a výhľad na hory. Apartmány sú vybavené príjemným kobercom, ktorý dotvára pocit pohodlia. Každý Apartmán disponuje detskou postieľkou, ktorú je možné na požiadanie nachystať.

REŠTAURÁCIA

BAR

FITNESS